HİZMETLERİMİZ

Kliniğimizden Kareler

Kedi Aşı odası

Kliniğimizde iki adet olan muayene salonlarımızın ilkini özellikle rutin aşılama iç ve dış paraziter uygulamalar için kullanıyoruz. 

İkinci muayene salonumuzda ise kulak muayenesi Genel kontrol muayenelerini, günlük olarak tedavisi devam eden evden gelip giden hastalarımızın uygulamalarını şikayetleri olan hastalarımızın kontrollerini gerçekleştiriyoruz

Görüntüleme ünitemizde son teknolojik CR teknolojisi sayesinde x-ray görüntülerini saniyeler içinde bilgisayara aktarabiliyoruz. İstenildiği takdirde yıllar sonra bile sistemden daha önceden çekilmiş röntgenler ile karşılaştırma şansımız oluyor.

klinik Giriş 2

Ferah bir girişe sahip olan kliniğimiz sizler dostlarınızı beklerken sıkılmayacaksınız

Yıldız Veteriner Kliniği

Kliniğimizde geniş bir laboratuvar imkanına sahibimiz. Hayati önem taşıyan bir çok tetkik bünyemizde bulunan laboratuvar sayesinde çok hızlı bir biçimde sonuca ulaşabiliyoruz.

Ayrıca kedilerde FIP teşhisinde kullanılan Corona Titrasyon testi, allerjilerin ortaya konduğu Allerji Testi, 13 farklı mantarı teshis edebilen mantar testleri, aşıların yeterli bağışıklık oluşturup oluşturmadığını teşhis eden Aşı Titrasyon Testi, Kanlı ishal ( parvoviral enterit) Corona Virus Testi, Adeno Virus testi Giardia Testi, Tiroit Testi gibi bir çok testi bünyemizdeki laboratuvarda yapabilmekteyiz.

kedi pansiyon

Kedi pansiyonun da asla Karma, Lösemi, Kuduz Aşıları olmayan iç ve dış parazitleri yapılmamamış kedileri almıyoruz. Sınırlı kapasitemizden dolayı pansiyon hizmeti için mutlaka randevu alınması gerekmektedir.

Kısa süreli seyahatlerinizde artık aklınız kedinizde kalmayacak

petshop
petshop 2
pet shop 3

Pet Shop kısmında ise aradığınız bir çok ürünü uygun fiyat garantisi ile rahatlıkla bulabilirsiniz.

Ortopedi , Genel Cerrahi kısırlaştırma operasyonları ve diğer küçük cerrahi girişimlerde mutlaka gaz anestezisi kullanıyoruz